KAMENNÉ OBKLADY - UNIVERZÁLNÍ

Obklady jsou vhodné do interiéru i na fasádu

Madera
Madera

OBKLADY MADERA

Krásné kamenné betonové obklady s jemným, krémovo-hnědým odstínem rozzáří váš obývací pokoj. Je to nejenom kvalitní a velmi působivý obklad, odlehčený keramzitem, vyniká však i svou nízkou cenou. To z něj dělá jeden z nejoblíbenějších obkladů našich zákazníků. Udělejte si také radost!

Cena je pouhých 690,- Kč/m2 !

Arizona
Arizona

OBKLADY BSL-LÁMANÁ OPUKA

Krásné a věrné betonové kamenné obklady ozdobí váš obývák, předsíň nebo třeba ložnici. Obkladové kameny se dodávají v různých moderních odstínech, jsou přesné-tedy i jednoduché na montáž. Můžeme jen doporučit, jedná se jednoznačně o kvalitní kamenný obklad za dobrou cenu. Posuďte sami !

Cena již od 774,- Kč/m2

Ronda Mirax
Ronda Mirax

OBKLADY RONDA

Tenké kamenné obklady s krásnou přírodní strukturou povrchu a velkým množstvím barevných variant oceníte mimo jiné při stavbě krbů, kuchyní, soklů a veškerých exteriérových aplikací. Tyto obklady vynikají mimořádně kvalitním zpracováním a příznivou cenou. Nepřehlédněte, pokud hledáte šedé tóny obkladů!

Cena již od 699,- Kč/m2

Nepál frost
Nepál frost

OBKLADY NEPÁL

Obklady Nepál jsou v současné době asi nejprodávanější a nejoblíbenější kamenné imitace na trhu. Jsou levné, lehké a hodí se jak na fasády domů, tak i do interérů, mohou se používat i ke krbům a jako obklad krbových obestaveb. Dodává se ve třech barevných variantách. Která barevná varianta se vám líbí nejvíce?

Cena již od 790,- Kč/m2

SW Classic
SW Classic

OBKLADY SW

Kamenné betonové obklady řady SW jsou pro svůj prvotřídní vzhled a kvalitu velmi oblíbené, nenáročné na montáž a cenově dostupné. Zkrášlí nejen vzhled vaší fasády, jsou to obkladové kameny vhodné i do interiéru, můžou se aplikovat v blízkosti krbů a velmi snadno se udržují.

Cena již od 847,- Kč/m2

Shale šedý
Shale šedý

OBKLADY SHALE

Léty prověřenou kvalitu a půvab těchto kamenných obkladů nemůžete přehlédnout. Velmi oblíbené obkladové kameny jak na fasády domů a na sokly, ale i do interiérů, ke kamnům a krbům. Jistě oceníte i skutečně širokou škálu barevných variant tohoto bezesporu vynikajícího kamenného obkladu.

Cena již od 835,- Kč/m2

Grenada frost
Grenada frost

OBKLADY GRENADA

Působivý, nahrubo nalámaný lomový kámen se stal předlohou tomuto úžasnému kamennému obkladu, který rozzáří jakoukoliv nemovitost. Je to kámen hrubší, vhodný spíše pro venkovní použití, odlehčený keramzitovou vložkou. Naši zákazníci si jej často chválí pro své autentické barevné odstíny a hru stínů. A co vy?

Cena 990,- Kč/m2

California desert
California desert

OBKLADY CALIFORNIA

S obklady, které imitují nahrubo nalámané kameny břidlicového typu různých velikostí, nikdy nezkazíte žádnou fasádu. Zejména v dopoledních či podvečerních hodinách vás okouzlí stínohra, tvořená tímto neobyčejným kamenným obkladem. Výrobce myslel i na detaly-jednotlivé obkladové kameny na sebe vzájemně navazují!

Cena 980,- Kč/m2

Marseille
Marseille

OBKLADY MARSEILLE

Dokonale zpracovaný fasádní umělý kámen, dodávaný v několika přírodních odstínech dodá vaší fasádě punc skutečného luxusu. Je vytvořen nalámaným deskovým kamenem, naskládaným na sebe v různých velikostech a výsledek je skutečně fenomenální. No posuďte sami!

Cena 990,- Kč/m2

Bastida
Bastida

OBKLADY BASTIDA

Divoký kamenný betonový obklad, složený z velmi hrubě nalámaných kamenů, s nepravidelnou strukturou a kouzelnými barvami. Při nasvícení vytváří neuvěřitelně autentický pocit, atmosféru větrem ošlehané zdi horské boudy či venkovského stavení. Velmi oblíbený obklad pro náročné!

Cena již od 799,- Kč/m2

Palermo grey
Palermo grey

OBKLADY PALERMO

Milovníky modernějších typů obkladů jistě potěší obkladový kámen Palermo, dodávaný v šedém a bílém odstínu. Tvoří jej cca 10 mm pásky lámaných, přesných kamenných desek, obklad sám je poměrně tenký. Výborná volba, pokud chcete mít moderně zařízený obývák, pracovnu či kancelář!

Cena jen 840,- Kč/m2

Boston 1
Boston 1

OBKLADY BOSTON

Cihlový obklad s unikátním systémem zámků, díky kterým nemusíte obklad spárovat. Tento oblíbený obklad má tvar klasických, ručně vyráběných cihel, dodáván je ve čtyřech barevných variantách. Obklad Boston se výborně hodí například do obýváku za televizi, ke krbu, ale i do venkovních prostor. Montáž zvládne i laik!

Cena 990,- Kč/m2

Calabria mocca
Calabria mocca

OBKLADY CALABRIA

Klasický styl tzv. haklíkového zdiva, který určitě rozzáří i vaší fasádu či sokl. Velmi pěkně se hodí též na obkládání stěn okolo krbů či kamen, kde se dá s úspěchem využít i šedá varianta tohoto krásného a jednoduchého obkladu. K obkladům Calabria je možno vybrat spárovací hmotu v několika různých odstínech.

Cena pouze 890,- Kč/m2

Lancaster
Lancaster

OBKLADY LANCASTER-CL OPUKA

S obkladem Lancaster či jeho barevnou variantou Adriatica dokážete vytvořit z vaší fasády skutečný klenot. Fasáda či sokl bude působit natolik autenticky, že nikdo nebude pochybovat, že se nejedná o skutečný kámen. Se širokým výběrem barevných spárovacích hmot máte možnost realizovat svou představu o originálním bydlení.

Cena již od 1 162,- Kč/m2

Antalya
Antalya

OBKLADY ANTALYA

Antalya jsou úžasné kamenné obklady nepravidelných, podlouhlých tvarů, dodávaných ve dvou barevných variantách. Dodávají obložené ploše atmosféru starých, venkovských stavení, krásně působí v kombinaci s krbem nebo kamny a obkladem Pure Panel, z naší nabídky.

Cena 1080,- Kč/m2

Romano gris
Romano gris

OBKLADY ROMANO

Klasický obkladový kámen větších formátů a nepravidelných tvarů, často využívaný k obkladu krbů či okolí kamen. Dodává se ve třech působivých barevných variantách, obklad vyžaduje spárování. V nabídce máme množství barev spárovacích hmot, jistě si vyberete tu pravou kombinaci k vaší spokojenosti!

Cena od 871,- Kč/m2

Marmaris
Marmaris

OBKLAD MARMARIS

Obklad typově velmi blízký obkladu Antalya, jen má jiný barevný odstín. Použitý barevný odstín tyto krásné kamenné imitace předurčuje k použití okolo krbů a kamen, nádherných výsledků však dosáhnete i při použití na fasádě či podezdívce, zahradním plotě..fantazii se meze nekladou!

Cena 1 234,- Kč/m2

Desky břidlice
Desky břidlice

DESKY BŘIDLICE

Deskový obkladový kámen, věrně imitující břidlicové desky. Kámen je vhodný zejména na obklady soklů, plotů, obestaveb krbů či kamen. Obklad se skládá bez spárování na sraz, jeho montáž je tedy velmi jednoduchá. Oblíbený kamenný obklad se dodává ve dvou barevných variantách.

Cena od 774,- Kč/m2

Bonita
Bonita

OBKLADY BONITA

Obklad Bonita a Berta jsou krásné obkladové desky imitující štípané dřevo a jeho kůru. Obklady jsou natolik věrohodné, že rozdíl mezi skutečným dřevem a tímto obkladem nepoznáte, leda poklepem. Krásné betonové imitace dřeva vkusně doplní prvky přírody váš městský byt.

Cena již od 1 350,- Kč/m2

Pure panel Woodcollection
Pure panel Woodcollection

OBKLAD PURE PANEL STEGU

Pure panel je deskový obklad, vytvořený ze skutečného dřeva. Dřevěné kulánky různých rozměrů upevěné na lakované dřevěné desce snadno přišroubujete či přilepíte na zeď, případně umístíte do výklenku, kde bude ještě přirozenější. Vhodně doplní krby, kamna, ale i vaší ložnici či obývací pokoj. Příroda doma!

Cena 1 450,- Kč/m2

Slevy na kamenné obklady

5 - 50 tis.           5%

50 - 100 tis.        7%

100 tis. a více.    9%

Kamenné betonové obklady do interiéru i na fasádu

Venkovní betonové kamenné obklady imitující přírodní kámen jsou vhodným doplňkem exteriéru Vašeho domu nebo třeba plotu. Tento typ kamenných obkladů splňuje požadavky na mrazuvzdornost, stálobarevnost a zároveň slouží v některých případech i jako podpora zateplovacích systémů, na které jsou zejména tenčí typy obkladů velmi vhodné. Kamenný venkovní obklad imitace kamene zároveň zvýší estetickou a tržní hodnotu Vaší nemovitosti. Použití je samozřejmě možné i v interiéru.

Nespornou výhodou obkladů z umělého kamene na betonové bázi je také vysoká životnost, při správném ošetření impregnací také odolnost proti poškození mrazem, horkem, prachem a UV záření. Betonové kamenné obklady pro interiér i exteriér jsou i vhodnou volbou pro zvýšení hodnoty a ceny Vaší nemovitosti, ukazují na vytříbený cit pro estetiku a dodávají celému dílu jedinečný a originální ráz. Nepřeberné množství textur, typů a barevných variací kamenných betonových obkladů uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Montáž obkladů na fasádu vyžaduje jisté zkušenosti a vždy by jste se měli poradit s odborníkem, jaký postup je vhodný právě pro váš projekt. Postup montáže na zateplenou fasádu a další informace získáte v sekci OTÁZKY A ODPOVĚDI.