KAMENNÉ OBKLADY - INTERIÉR

Obklady jsou vhodné pouze do interiéru

Sádrový obklad Istria

Krásný obklad pro váš interiér za výbornou cenu, nyní dokonce v akci! Udělejte si krásný obývák doslova za pár korun ! Levný, lehký a hezký obklad jednoduchý na montáž, vhodný doslova pro každého!

Cena 649,- Kč/m2

Sádrový obklad Sofia

Krémové tóny s jemným okrovo-hnědým žíháním na nerovnoměrně skládaném interiérovém obkladu. Štípaná opuka dodá vašemu interiéru kouzlo, jaké bílá stěna nesvede... A za cenu dostupnou všem!

Cena 596,- Kč/m2

Sádrový obklad Creta

Velké segmenty tohoto kamenného obkladu znázorňují skládaný, řezaný a nahrubo nalámaný kámen, úhledně naskládaný do nepravidelné skladby. Je to pro svou nadčasovou kresbu ideální obkladový kámen do obýváku, předsíně i ložnice. Levný a přitom velmi krásný obklad do interiéru!

Cena 690,- Kč/m2

Sádrový obklad Parma

Cihlové obklady bývají nepopulární pro nutnost spárování. Tento cihlový obklad je jiný. Spáry tvoří zámečky, které po sestavení obkladu na zeď vytvoří hotové dílo! Nikdy to nebylo snadnější!

Cena 700,- Kč/m2

Sádrový obklad Colorado

Členitý a věrně zpracovaný obklad do interiéru pro náročného zákazníka. Jednotlivé kameny v obkladu se na sebe napojují v nekonečnou kamennou řadu. Velmi působivě zpracovaný obklad dodá vaší ložnici či obýváku nádech originality a luxusu, sousedi puknou závistí!

Cena 860,- Kč/m2

Sádrový obklad Venezia

Velmi působivý obklad do obýváku, do předsíně, ložnice... nebo třeba do vaší kanceláře. Znázorňuje naskládané ploché tenké plátky kvarcitu v nepravidelných řadách. Ve třech odstínech s rohovými prvky pro dokonalé zakončení plochy. Je nádherný zejména při nasvícení shora!

Cena 960,- Kč/m2

Sádrový obklad Cairo

Úžasný a neobvyklý kamenný obklad vyrobený na bázi sádry. Obklad představuje naskládané a nahrubo lámané kamenné desky, řazené nepravidelně ve vrstvách na sebe. Kamenné obklady Cairo vyniknou především ve větších plochách (celá stěna). Ve večerních hodinách při vrchním nasvícení vytváří kouzelnou podívanou, kterou si okamžitě zamilujete!

Cena 950,- Kč/m2

Sádrový obklad Rimini

Jednoduchý a levný sádrový obklad pro použití v interiéru. Obklad tvoří skládané nepravidelné kamenné úlomky sesazené do obkladových segmentů obdélníkového tvaru. Obklad je nenáročně zpracován zejména s důrazem na nízkou cenu, není tedy natolik autentický, jako jiné imitace z naší nabídky. Doporučujeme vrchní nasvícení, které mu dodá na autentičnosti.

Cena 590,- Kč/m2

Sádrový obklad Arena

Kamenné pásky různých délek tvoří tento jednoduchý, ale přesto krásný obkladový kámen do interiéru, který dle fantazie můžete doplnit egyptskou freskou či stylovou listelou (upřesníme na dotaz). Obklad je vyroben na bázi sádry, proto jej doporučujeme používat v místnostech s nižší vlhkostí vzduchu. Vyrábí se v jednom barevném tónu zde uvedeném na obrázku.

Cena 750,- Kč/m2

Sádrový obklad Madera SM

Tento interiérový kamenný obklad je typově velmi podobný obkladu Creta, dodává se však pouze v jednom odstínu a nemá rohové prvky. Pro svou nadčasovost, jemnou, nepříliš členitou strukturu povrchu a příjemný, světle krémový až bílý odstín se žíháním si naši zákazníci tento obklad často dávají do ložnice. Kde jej budete mít vy? Jemný a hezký interiérový obklad vhodný pro každou domácnost!

Cena 853,- Kč/m2

V nabídce máme připravenou širokou paletu sádrových obkladů pro Váš interiér, ne všechny zde uvádíme. V prodejně Lucca je k vidění ještě asi deset dalších typů sádrových interiérových obkladů. 

Slevy na sádrové obklady

5 - 50 tis.          5%

50 - 100 tis.       7%

100 tis. a více.   9%

Že stále nevíte, co jsou sádrové obklady?

Jedná se o umělý kámen imitující svým vzhledem a vlastnostmi kámen přírodní. Tyto sádrové imitace kamene se hodí k obkládání stěn v obýváku, ložnici a dalších, svou povahou suchých místnostech a dodají Vašemu bytu další rozměr. Sádrový obklad je vhodnou alternativou i pro stěny, které snesou pouze nižší hmotnostní zatížení. Obkladem ze sádry imitujícím divoký kámen docílíte neopakovatelnou atmosféru interiéru Vašeho domova.
Montáž (lepení) sádrových obkladů je rychlá a jednoduchá, zvládne jí každý, alespoň trochu manuálně zručný kutil. Po dokončení a řádném proschnutí díla je nutné obklad ošetřit pomocí vhodné impregnace na umělý kámen. Rádi vám pomůžeme s realizací Vašich vlastních nápadů a poskytneme cenné rady pro montáž a údržbu sádrového interiérového obkladu. 

Před lepením obkladů vám doporučujeme orientačně prohlédnout doporučené postupy, aby vás nic nezaskočilo. Podrobné informace o montáži sádrových obkladů najdete v sekci OTÁZKY A ODPOVĚDI. Zde si také můžete návody stáhnout ve formátu pdf.